Przegląd wentylacji

Przegląd wentylacji: Warszawa i okolica 

Przegląd wentylacji w mieszaniu powinien być przeprowadzony przynajmniej raz w roku lub dwa dla obiektów wielkopowierzchniowych. Jego celem jest ocena pracy instalacji oraz drożności przewodów wentylacyjnych. Przegląd wentylacji najlepiej powierzyć specjaliście, który zadba o drobiazgowe sprawdzenie całego układu i wystawi stosowne zaświadczenie o odbytej kontroli. W praktyce przegląd może przeprowadzić mistrz kominiarski lub osoba posiadająca uprawnienia budowlane. 

Przegląd wentylacji mechanicznej warszawa

Przegląd wentylacji mechanicznej

Użytkownicy wentylacji mechanicznej często nie zdają sobie z prawy z tego, że użytkowana przez nich instalacja wymaga regularnych kontroli kominiarskich. Przegląd wentylacji mechanicznej to podstawa jej prawidłowego i bezawaryjnego funkcjonowania, a co za tym idzie zapewnienia odpowiedniej cyrkulacji powietrza w pomieszczeniach. 

Niesprawna wentylacja mechaniczna, przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej szczelności stolarki otworowej – jak ma to miejsce w nowoczesnym budownictwie energooszczędnym – stwarza poważne zagrożenie dla zdrowia i życia mieszkańców. W niewentylowanych pomieszczeniach gromadzą się niebezpieczne związki chemiczne, pojawia się również problem z odprowadzaniem nadmiaru wilgoci z powietrza, której obecność sprzyja namnażaniu się pleśni i grzybów. 

Przegląd wentylacji: Rzetelnie, terminowo i w dobrej cenie

Naszą specjalnością są przeglądy wentylacji. Wykonujemy przeglądy wentylacji grawitacyjnej i mechanicznej. Zapewniamy najwyższą jakość usług, co wiąże się z:

  • rzetelną i fachową oceną stanu przewodów wentylacyjnych, 
  • rzetelną i fachową oceną stanu urządzeń podłączonych do przewodów wentylacyjnych (wentylacja mechaniczna), 
  • czyszczeniem i udrażnianiem przewodów wentylacyjnych. 

Przeprowadzenie kontroli potwierdzamy stosownym raportem. Wykonujemy przeglądy budynków oraz pełnimy usługi kominiarskie w Warszawie i okolicy. To, co wyróżnia nas na tle konkurencji to:

  • fachowość: przeglądy wentylacji przeprowadzają wyłącznie wykwalifikowani pracownicy firmy posiadający wymagane w tym zakresie uprawnienia, 
  • dyspozycyjność: na potrzeby właścicieli i zarządców obiektów należących do zabudowy wielorodzinnej oferujemy możliwość przeprowadzenia kontroli w przynajmniej dwóch terminach, 
  • kontaktowość: nasi specjaliści z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie pytania i pomogą w rozwiązaniu pojawiających się problemów. 
 

Zapraszamy do współpracy. W razie wątpliwości pozostajemy do dyspozycji.